Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz Phülöp #72196 üzenetére

    Monitor hangdobozok között is van mindenféle hangkarakterű és méretű. A Genelecre, ProAcra monitorokra amúgy tényleg jellemző a száraz hang, van aki azt szereti. Illetve azért az előtte lévő rendszerrel lehet ezeket is finomhangolni bőven.

    (#72195) flash-: Használtat vagy újat szeretnél? Miért pont állványos hangdobozt szeretnél ezekhez a műfajokhoz?

    (#72197) kukulec: Annak az RP-160M-nek nem nagyon van valódi komoly felbontása. Van egy sajátos karaktere, amit ráerőltet mindenre, amolyan kis agresszív populista módon.

    [ Szerkesztve ]

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

  • flash-

    veterán

    válasz Phülöp #72196 üzenetére

    hát nem egy cikkben olvastam hogy ár/hangzás arányban elég jó megoldás egy hifi-hez képest egy 2.0 monitor szett...

    elkezdhetnék hifizni, de azt hiszem évek múltán se jutnék 1ről a kettőre.. nincs lehetőségem állandóan próba szobákba járni, tesztelni, azt meg hogy milyen erősitőt vegyek milyen hangfallal nem akarom megkérdezni mert 20 ember 20 féle dolgot mondana..esélytelennek tartom hogy hifi témában bármit tudjak előre haladni így, hacsak valaki nem segít tényleg, de ezt meg nem várhatom el
    így egyszerűbb megoldásnak tünik a 2.0 főleg úgy hogy jelenleg szinte csak gép előtt ülve, netezés közben hallgatok zenét.

    de akkor megkérdezem a kérdést:) rock metal zenére milyen 2.0 ás rendszert ajánlotok?
    jönne a válasz: mennyiért, háát nem tudom, attól függ :)
    kb összesn 200 ezerért...

    és ennyi infóval még mindig sehol sem tartanék...szóval elindulnék én ebbe az irányba de nem tudom hogyan...

    másrészt akkor úgy is feltenném a kérdést, hogy rockzenéhez milyen 2.0 monitor hangsugárzó szettet választanátok?

    (#72199):szerintem mehet a használt is:)

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák