Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FID

    őstag

    válasz fehér_ember #54673 üzenetére

    Igen tényleg érdekes volt ezt belátom! :R Én sem tudtam mit akarok csak azt. hogy ne legyen széles mert az asztalra akarom rakni.

    Igen lecsaptam rá mert megláttam és beleszerettem! Ezt is belátom hogy nem láthatták sokan,egy nap viszont eltelt, de ez szerelem volt első látásra! (Nem hagyhattam, hogy más elvigye.)
    Az elmúlt napokban több mint 17ezer hirdetésen rágtam át magam reggeltől hajnalig.

    Amit linkeltem 3 azok tetszettek! De az idióta szalag kábeles megoldás egyáltalán nem jött be.

    A másik yamaha tetszett amire te gondolsz. Viszont az nem jobb és erősen túlárazott volt. A másik része a dolognak, hogy ott az eladóban sem bíztam mert egy másik videójában néztem egy erősítőt volt mellette 2db sony hangfal aminek az egyik fele megvolt csúnyán ütve. Megnézvén, hogy a sony hangfal mennyibe kerül, láttam hogy hibátlannak írja és nincsen semmire garancia miután elküldte. A fényképek is úgy voltak készítve, hogy a sérülés ne látszódjon.

    Ezen kívül még volt egy ilyen yamaha viszont arról hiányzott a takaró lemez és az zavart volna.

    "Arra meg hogy a "yamaha elfogatható márka"; sportmotorba biztos igaz." Evvel nem értek egyet,.

    Azt is belátom, hogy az 5.1be tett beruházásom Samsung hangfalak összesen 23k + Creative erősítő 16k +Creative extigy 10k felesleges volt megvenni. De mindennek visszajön az ára így nem bukok semmit, viszont voltak ezek is kategória. De mind megfeleltek volna ha nem olvasgatom itt a topikot és nem vagyok kíváncsi egy jobb stereora és míg nem halottam saját fülemmel, hogy van térhatás 2 hangfallal is és az 5.1 tönkre vágja a zenét.

    És ez a hozzászólásod példa arra, hogy lehet ezt normálisan is :R

    Itt a hozzá állással van a baj, akkor ne ez legyen a topik neve mint ami és akkor nem jönnek ide olyan emberek mint én aki csak annyit akar, hogy szépen kellemesen szóljon a cucc.

    Nem én vagyok itt az első és az utolsó "civil" akit megtéveszt a topik címe és az "elit" emberszámba sem veszi és átlép rajta. Mert kinéz magának valamit igen kinézet és márka alapján mert nem tud elmenni meghallgatni.

    Nekem ez a yamaha nagy továbblépés lesz a creative-hoz képest és ez a fontos.

    Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Új hozzászólás Aktív témák