Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz andorra #54193 üzenetére

    Persze, mindezzel én is tisztában vagyok, ez most szerencsére nem is az én problémám*.

    Azért valami vélemény, útmutatás csak akad...
    Máshogyan fogalmazva: polc tetejére milyen hangdobozt ajánlanátok? (Tudom, semmilyet, de mi az, amit a legkevésbé nem. Nincsenek kifinomult extra igények, lényeg, hogy a hang töltse ki a teret, szóljon tisztán. A zene vegyes, a tér olyan 30-40 nm között lehet, az erősítő valószínűleg egy Yamaha RN301.

    A tipikus, nem audiofil, de a minihifiknél azért komolyabb igényű zenehallgatóról van szó.

    Köszönettel: MaCS

    *Amúgy van folytatás: A "Feng-Shui-mester" már két másik lakásból is "kitiltotta" az álló hangdobozokat, mert azok "nagyon károsak". Az egyik feleség eljátszotta a nagyon meg/egyetértő partnert, pedig ott aztán ő a vájt fülű, aki egyébként zenekari zenész. Na, neki elsírta a lakberendező, hogy ezek a hifik kizárólag a pasik macsó játékszerei, és ő utánaolvasott, hogy 50e forintért pontosan olyan hangminőséget kapunk, mint 500e-ért, csak az olcsóbbak nem foglalják annyira a helyet (egy 20×20×20 centis kocka már mindenre jó), és nem bontják meg annyira az élettér harmóniáját. Fekete eszközt egyébként nem szabad venni, csakis inoxot, de lehetőleg azt is zárt szekrényben kell tartani, mert már a látványa is káros. Persze a tévé elé is valami paravánt kell húzni, valami szép, harmonikus képpel.

    [ Szerkesztve ]

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák