Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz bajnokpityu #51920 üzenetére

    Nem hiszem, hogy olyat írtam volna, hogy ez a csöves jobb lenne, mint bármely létező félvezető. És még csak nem is hasonlítottam félvezetős erősítőkhöz "általában". De azt sem tudom pontosan, hogy mire gondolsz, mikor azt említed, hogy "Azt tudja félvezető is". :) És azért lássuk be, hogy ez egy budget erősítő, az anyagköltsége 100k körül van cakk und púder, nem a te hatalmas hegyeid alá való :)

    Ha viszont valamit említhetek, ami csöves, és biztosan jobb, mint bármilyen félvezetős cucc a saját termékcsoportjában, amit valaha hallottam, ártól, kortól és értéktől függetlenül; és azok még csak meg sem tudták közelíteni, pedig sokat próbáltam már, az a vodkaboy-jal közösen(? valójában a legtöbbet ő adta hozzá) épített csöves mikrofonunk (pedig még csak fejlesztési stádiumban van). És félvezetősebb hangja van, mint bármilyen félvezetős mikrofonnak, annyira, hogy együtt tesztelhetsz vele akármennyi félvezetőst, ez lesz az utolsó, amit a hangja alapján csövesnek tippelnél, pedig még a tápja is csöves. Egyébként pedig a Sony C800g továbbgondolása.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák