Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geza12

    aktív tag

    válasz bajnokpityu #26751 üzenetére

    Igazából az lenne legelérhetőbb meg legszimpatikusabb az ION, csak félek tőle.

    Az eladó állítja ezt hogy hasonlóságot vél felfedezni a Naimmal , meg a felépítés is hajaz rá állítólag ,aztán igazából nem tudom... :U

    Amikor a CA A500-ast megvettem, csak tartalékban szántam , meg gondoltam valamire jó lesz, ki sem próbáltam, mikor megvettem, gondoltam egy Technics SU-VX920-asnál nem lehet jobb ,meg hát a kinézete sem volt bizalom gerjesztő, aztán bekötöttem utána vissza se kötöttem a Technicset. :D

    A Rotel RB970-es elő-végfok, magyar országon nem sűrű kicsit kuriózumnak számít és 100%-ig biztos vagyok benne hogy szebb hangja van az A500-nál. Bár ebből is létezik CA P500 és C500 elő-végfok páros, de olyan ritka mint a fehér holló az ára pedig ha van horror.

    Az Eisa-val kapcsolatban, annyi tapasztalatom van, hogy halottam már Eisa díjas házimozi erősítőket és elég jó hangjuk volt, feltételezem ezért is kaptak Eisa díjat. (PL Denon AVR 2803)

    A Harman Kardonnal kapcsolatosan, az Eisa díjjon kívül, több tesztbe ,tesztgyőztesként hozták ki, igaz ez a hk 980, de a régebbi HK670-ről is szuperlatívuszokban beszélnek, ezért feltételezem hogy az nem lenne melléfogás az biztos.

    De a többi sem végül is.

    És köszönöm a segítséget a döntésben :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák