Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz F-ECT$ #12367 üzenetére

    Ha már Rehgar, itt egy általánosan elfogadott jó build hozzá, de szerencsére több választási lehetősége is van. Ezeket érdemes megfontolni:

    Level 1
    -Colossal Totem a 16-os Earthgrasp Totem-mel jó tud lenni, ha totál nincs CC a csapatban
    -Wolf Run hasznos, de kár feladni miatta a nagyobb Shield range-t
    -Lightning Bond - önmagában ez is kevés, ha vinné a talenteket is, akkor lenne jó

    Level 4
    -3 mana spóroló talent is van, amiből a Grace volt régebben a standard (level 1-en). Most is jó, és ha valaki a Blood and Thunder + Tidal Waves-re megy, akkor akár jó is lehet.
    -A Feral szintén jó talent így, hogy még többet érdemes farkas formában lenni.
    -A Stormcaller viszont a manacsökkentésen túl ad +2 sec-t, ami elég jól jön a Rising Storm mellé.
    -A Healing Totem csak olyan esetben lehet jó, ha az ellenfelet ki lehet zónázni a közeléből.

    Level 7
    -A Totemen kívül mindhárom talent jó lehet, ez már meccs függő, de a Blood and Thunder a legáltalánosabb.

    Level 10
    -A BL továbbra is csak akkor jó igazán, ha 2 healer van a csapatban, vagy az ellenfélnél kevés a dmg.

    Level 13
    -Szintén 3 jó talent van itt, meccs függő a dolog.

    Level 16
    -A Totem akár önmagában is (azaz a level 1-es Colossal nélkül) választható, ha kell CC, a Hunger elsőre jónak tűnt (mini BfB), de a Rising Storm szerintem többet ad.

    Level 20
    -Régebben itt főleg a Shield ment, ami még most is jó, de a Rewind is erős innen. Ha sikerült a BL-t hozni Level 10-en, akkor az Upgrade-je szintén választható, talán a Blessinget akkor hoznám, ha 2 tank + 1 melee van a csapatban.

    Szóval szinte nincs olyan tier, ahol must talent van, mindenhol lehet picit variálni.

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák