Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Chronos85 #79793 üzenetére

    szerintem a battle royalt el se kezdik, mert mire Blizzard tempóban kész lesz, addigra már két kanyarral odébb fog járni az ipar.

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • F-ECT$

    titán

    válasz Chronos85 #79793 üzenetére

    Nem tudom, hogy ki van még ott vagy ki nincs az eredeti bandából, de azt gondolom, hogy simán csak túl nagy lett a Blizz, és az Activision nélkül is kb ugyanitt tartana. (Elég sok multinál dolgoztam már, és ugyanez van.)

    BB: van kb 2 dobása, de inkább csak 1, mert ha ott bukik, akkor a korábbi sikereit a Blizz számlájára fogják írni, és jön majd a "Blizz nélkül már nem is vagy olyan nagy Jani, mi?". De tény, hogy jókor lépett le, így ha jót csinál, akkor még nagyobb zsét akaszthat, mint eddig. Remélem valami réteg játékot csinál és teszi népszerűvé, nem valami hypetrainre akarnak felülni.

    HoTS: rég játszottam vele, a műfajában top 3-as gondolom még mindig, megéri fenntartani, de Top 1 nem lesz.

    OW: nagyot álmodtak, szerintem kicsit elkéstek vele, illetve jött a PUBG, nem tudom, hogy hova futhat ez még ki.

    SC: nagyon elszúrták és az idő is eljárt a műfaj felett.

    Diablo: a D3 indulást is elszabták, az aukciós ház se jött be, és 0 tartalmat kap hónapokig, így nem lehet a játékosbázist megtartani. Elvileg jön valami nagy bejelentés ezzel kapcsolatban.

    WoW: idős a játék, de még mindig elég sok embert megmozgat, ez a "fejős tehén" kategória a BCG mátrix szerint, amíg pozitív a mérlege, addig elvegetál, nagy újítás nem várható.

    HS: most (év végéig) van esély valami jót letenni még az asztalra, ha nem sikerül, akkor megy tovább a WoW életciklusán ez is (azaz a kiegek megmozgatnak egy nagyobb embertömeget, de nagy hype már nem lesz körülötte).

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák