Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz DjDanee87 #3596 üzenetére

    ejfel korul volt, egy szakallas gyerek, aki tenyleg kb mintha a rak ellenszeren gondolkozna minden korben, meg nulla manaval is egy percig meredt a monitorra kb ket lapnal is....a masik egy vekony gyerek volt (mindketto europai, tehat nem koreai kockak voltak), az neha kapkodta a fejet, meg forgatta a szemeit (gondolom a napi 20ora monitor bamulas nem mult el nyom nelkul)

    Sirandrish - Szerintem fejlodsz, en is erzem magamon, hogy mashogy jatszok (ugye van, hogy inkabb az ellenre nyomom az 1dmg +2attackot, vagy stealth-et adok a demolishernek....), ez a kartya jatekoknal is mint minden jateknal is igy van. (az altalam eddig probalt kartyajatekokkal ellentetben itt kevesebb a lehetoseg, a keves lap, a 2lap/deck, es a 30lap/deck miatt) mindet tovabb reszletezhetnem, hogy miert. Ez egy tipikus app jatek lesz/lett, ahol az ember barmikor letolhat egy 10perces partyt, ezert a keves lap/lehetoseg (szerintem)

    Mindezek ellenere szorakoztato, es a jatekidot is kitoljak a baromi lassu szerencse alapu fejlodessel...ma reggel orultem mint majom a farkanak, mert vegre nyitottam egy rozsaszin kavicsos lapot (1legendem van, es ket vagy 3 rozsaszinem, lvl 170korul allok..a warlockom lvl31)...raadasul warlock lap (igaz nem tudom mennyire illik majd a deckembe).

    DonCapello - Starcraftban ezt azert jobban oldotta meg a blizz (bar ott sem tokeletes a renszer), az adott ligaban aktivan jatszo jatekosokat nagy valoszinuseggel ugyanoda sorolta vissza a rendszer (+-1 sznt), igaz ott nincs is lvl25, csak bronz, ezust, arany, platina, gyemant (ill. 1v1-ben grandmaster), igaz ligakon belul is bevagy sorolva...itt is hasznos lenne egy ilyen (mondjuk a teljes jatekban biztos tobb info lesz magadrol/friendekrol, ill. ellenfelekrol)

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • slayer007

    tag

    válasz DjDanee87 #3596 üzenetére

    Szerintem is felfújt emberkék. Ha neked is csak annyi lenne a dolgod az életben, hogy otthon verd és HS-ezz, szerintem neked is menne így :D
    A játék alap koncepciója végtelenül egyszerű, szerintem ebben egyetértünk. Kevés lap, nagyon kevés spec. tulajdonság (taunt, charge, stealth, battlecry, deathrattle, laphúzás, osztódás, ilyesmik... nem sok van belőle).
    Szerintem bármelyikünk elcserélné egy napi melóját arra, hogy kitaláljon egy új decket :D

    A különbség köztük és köztünk, hogy nekik a szüleik az ilyesmit támogatják, az enyém maximum kiröhögne, ha közölném vele, hogy játékból fogok megélni. Nagyon kevés ember van jókor jó helyen (pl Polt, Regi, Hotshotgg, stb), akiknek tényleg minden jól jön össze. Vajon hány olyan gamer van, aki semmire sem viszi? Szerintem ki...tt sok :D
    Rizikós meló, respect, hogy kitartottak amíg befutottak, de ettől még csak pár átlagos srác/csaj, aki egészen addig a szülei pénzét emészti, amíg nem nézik elegen a streamjét / nem tud nyerni valamilyen versenyt.
    Nézz olyanokat, mint pl.: Retnaburn vagy ThatsAdmirable, na ők azok, akik lemelózzák a napi adagukat, aztán hazamennek és streamelnek. A gondolkodásuk is messze a "nagy" streamelők felett van egyébként.
    Persze, ők hibáznak még talán többet, mint pl Hafu/Trump/Kripp, de a logikájuk simán van ugyanott, jobban magyaráznak (és erre az első hárommal ellentétben veszik is a fáradtságot). Na igen, de azért ők meló után fáradtan hibáznak, valamint kevesebb idejük is van, hogy a játék berögzüljön nekik.

    Ui.: A 9 aréna win pedig deck függő, van hogy nyerek 9-et, van hogy csak 3-at... Átlagban szólva 6 felett tudok hozni szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Im insane, what's your excuse?!

Új hozzászólás Aktív témák