Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #26587 üzenetére

    Nem nagyon tudtam velem mit kezdeni, se Truesilver, se Coghammer, se HoM, se Consecration... aztán 4 lett, mert az utolsó menetben szépen kifagyott a játék két körre :((( De az első két vereség is olyan volt, hogy a falnak mentem volna kedvemben (companion beadja a malacot a huntardnak, majd két skill command lethal előtt). A packban azért volt egy epic és a napi leszenvedése (5/5 rugó/warrior, atyaég) után vagy pár winnel ott a köv aréna lehetőség.

    1300 dustom van, nem tudom mihez kezdjek vele. Paladin versenyképessé tétele 800 dust (nem tudom mennyire tetszene a quarter kombó), priesté 900, 1360 lenne a druid, 1500 a rugó, handlockot meg se mertem nézni, Boom nélkül demon/mechlockot se kezdenék, control warriort fejben se mertem összerakni. Mage 1600 kereken (tényleg csak egy Antodias kell akármilyen mage-hez), priestbe pedig elkélne szintén egy legend (Sneed, Vol'Jin, stb.).

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák