Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MonsterKill

    csendes tag

    Sziasztok!

    Már sokat szívtam az alább leírt problémával, de eddig nem sikerült rájönnöm, mi lehet a baj. Hátha ti tudtok nekem segíteni.
    A gépemben eddig 2 db Hdd volt, egy 160 GB-os, és egy 40-es. Olykor előfordult, hogy bekapcsolás után felpörgött a gép, majd 1-2 mp. múlva leállt. Ez nem is zavart, mert ritkán szokott előfordulni. Most vettem egy 500 GB-s, és ezzel egyik hdd sem hajlandó elindulni, ugyanaz a gond, mint fentebb írtam. Külön mennek, de együtt az istenért sem. Sőt, most már a két régi sem hajlandó együtt menni, csak külön-külön. Bios alapbeállítást is csináltam, CMOS-is reset-eltem (vagy hogy is nevezik). Táp problémára azért nem gondolok, hogy esetleg nem bírja energiával ellátni őket, mert a dvd íróval együtt elindulnak külön-külön. 2 hdd nem, 1 hdd+1 dvd igen. Régebben meg ment a két régi hdd együtt is a dvd-vel. Remélem, érthetően sikerült mindent leírnom. Ha segít, este leírom, milyen az alaplapom, meg hdd-im vannak. most melóhelyen vagyok és nem tudom fejből pontosan.
    Köszönöm előre is a segítséget
    MonsterKill

Új hozzászólás Aktív témák