Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Invoker

    tag

    Sziasztok!

    A kérdésem a következő: van egy SAMSUNG SP0802N, vagyis IDE csatolós 80 GB-os winchesterem. A gép, amiben volt, cserélve lett (P3-as lap, SDRAM, Celeron CPU ----> A64 lap, A64 proci, DDR-1 RAM)
    Windows XP SP2 volt a gépen, és balga módon az alkatrészcserék után be lett kapcsolva. A windows természetesen nem töltődött be. Egy másik gépbe berakva formázatlannak látta a rendszer a vinyót., és Sajátgépből, lemezkezelőből, Partition Magicből "nézve" is csak 31.4 GB-ot lát a rendszer. Az Everest látja, hogy 80-as.
    Mi az oka ennek? Sérülhetett a szerelés közben? (Pedig vigyáztam rá, nem csináltam vele semmi extrát.)

    (A Partition Magic sárgával jelöli a partíciót és BAD-nek írja, gyorsformáztam előtte a Sajátgépből.)

    Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    "double the gun, double the fun"8-D / hazárdos aggyal bugosat álmodsz XD / Egységsugarú kocka barátnőjének a mellbősége?!->720p!!!/ HOLAFAFŐNÖK?! / v1.: Térdre g*cik, körintegrál!! -- v2.: Térdre g*cik, stackpointer!! (C, TM)

  • Invoker

    tag

    válasz Fankin #4048 üzenetére

    Szia!

    Egyszerű a válasz: a byte-kilobyte-megabyte-gigabyte stb. mértékegységek között az átváltószám nem 1000, hanem 1024. Ebből a 2.4%-os különbségből adódik az eltérés.

    "double the gun, double the fun"8-D / hazárdos aggyal bugosat álmodsz XD / Egységsugarú kocka barátnőjének a mellbősége?!->720p!!!/ HOLAFAFŐNÖK?! / v1.: Térdre g*cik, körintegrál!! -- v2.: Térdre g*cik, stackpointer!! (C, TM)

Új hozzászólás Aktív témák