Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imco

    őstag

    válasz Killing #14932 üzenetére

    Elsőre azt mondtam volna hogy a lemezkezelőben vedd használatba.
    Viszont a format utáni unallocated gyanús. Vagy rosszul csinálod a formatot, vagy valami gáz van a vinyóval. Igy a lemezkezelőben tudsz vele bármit csinálni? Sentinel mit mond rá? Ha sikerülne is, akkor se hagyd meg dinamikus lemeznek!

    Szerintem...

    Üdv! Imco

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Killing #14938 üzenetére

    Nem azt írták, hogy töltögess le minden vackot (egyébként az sem rossz, csak nem kompatibilis azzal, amit használsz), hanem azt, hogy az OS saját lemezkezelőjét használd! :W :W :W Az kompatibilis lesz saját magával, így nem ér olyan meglepetés mint ahogy írtad!

    Ezt szeretem! Annyian, de annyian használnak mindenféle buherátort, azután meg sírnak, jönnek, hogy SEGÍTS! És ha megszenvedve a sok elbaltázott marhaságuk, felülírásuk után valamit sikerül visszahozni, de hányan közlik: "Ja, annyira nem volt fontos, akkor nem is kell. De a winyót kérem vissza, mert az enyém." És én miből veszek a gyereknek kenyeret? Dolgoztam, nem én csesztem el, a kedves "kuncsaft" meg cseszik fizetni. Miért? Mert "csak egy-két gombnyomásért ennyit?". Pedig hányszor kell a teljes felület analizálása után a listába kigyűjtött adatok alapján hexában a kalkulátorral dolgozni, és a fizikai másolatot (eredetire ugye nem írunk) több helyen preparálni. Ennek ideje (az a bizonyos egy-két gombnyomás) 500GB esetén 0,5-2 nap. Ennyi munkámat szokták egy laza mozdulattal kidobni az ablakon. Na erre jó, ha valaki minden OS-től különböző cuccal "bűvészkedik" úgy, hogy nem ismeri pontosan az adott programot. Szakembereknek, nem "jókezű egyetemistáknak" készülnek!

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik).

Új hozzászólás Aktív témák