Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    Sziasztok!
    HAd kérdezzek tőletek valamit! Ilyent még nem láttam, és nem boldogulok..
    Eg yismerősöm hozott egy gépet amiben egy 128GB-os Kingston SSD van, iszonyatosan lassan, kb 10 perc alatt bootol be, de be bootol.. ok húzzuk újra Win10 telepítő indít, de a Windows fileok másolásáig jut 0%-on áll majd kiírja hogy nem tudja létrehozni a partíciót... JAhh persze előtte töröltem a partíciókat.. ha a gépet újraindítom, megint bootol az SSD-ről, csak iszonyatosan lassan, mondom ez hogy? a partíciókat töröltem.. na mégegyszer... De ugyanez... azt olvasgattam itt a fórumban, javasoltátok a Diskpart-ot.. oké jó ötlet, Diskaprt indít a Win10 telepítő alól sel disk 0, sel vol 1 majd clean egy kis tökölés és írja hogy succesfully...
    Oké restart, telepítsünk, nem fogjátok elhinni, ott vannak a partíciók... és az SSD bootol csak lassan... át tettem egy másik, Win10-es gépbe az SSD-t, Win látja adatok ott vannak az SSD-n!!!! (USB3.0-n van az SSD a másik gépen)
    sajátgépre jobb klikk->kezelés->lemezkezelés, ott van a 3 partíció (ugye a 2 rejtett partíciót is látja a lemezkezelő) akarom formázni, formáz-formáz majd hopp eldobja az SSD-t, mintha lehúztam volna a gépről.. persze ezt többször eljátszva mindig ugyanaz... az adatok meg ott figyelnek az SSD-n...
    még egy XP-s gépbe is beraktam, amin fent van az EASEUS partition manager, XP azt írja az SSD-re hogy GPT védőpartíció, az EASEUS összes funkciója pedig ki van szürkítve, azaz nem tudom az sSD partícióját módosítani...
    Mintha írásvédett lenen az SSD... iylent nem láttam még ez vajon mi lehet? :F

Új hozzászólás Aktív témák