Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragbajnok

    tag

    Sziasztok!

    Elég furcsa problémával szembesultem nemrégen.A gépemben van egy 500GB-os WD és egy Seagate Barracuda 7200.7 120GB-os merevlemez.Már többször is csinálta hogy amikor a gép készenlétbe tette magát és utána újra használni szerettem volna nem tudott betolteni a windows 7 csak ha kikapcsoltam a gépet és újra be.Nem mindig csinálta de azért előfordult.
    Egy ilyen készenléti állapotból aztán már odáig jutott hogy hijába kapcsoltam ki majd be csak nagyon lassan töltődött be a win (kb.:30perc) és közben a seagate ütemes olvasás hangot adott ki.Nem kattanás de határozzottan lehet ilyenkor hallani mint amikor tölt valamit csak itt szaggatottan és mindig ismétlődik a ritmus.Mire aztán bejön a win minden nagyon lassú.és nem lehet a merevlemezt megnyitni.
    Kérdésem mi történt a winchester?Esetleg valami megoldás lehetséges hogy újra működjön?
    Kipróbáltam úgy hogy az alaplap BIOS frissítő progiját (ASUS) elinditom a BIOS-ból és ahol a bin file-t kell kiválasztani ott a meghajtóknál látja és simán működik is végigtudom nézni a tartalmát mappákba tudok lépkedni és az ütemes hang is abbamarad.Viszont ha a win elkezd betöltődni onnantól ugyanúgy csinálja.
    A segítséget előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák