Új hozzászólás Aktív témák

  • Ultram3jor

    senior tag

    Hi all!
    Végiglestem az első 100 topik cimét, sztem ide illik legjobban a kérdésem/problémám.
    Létezhet az, hogy egy 1TB-os vinyóra nem lehet xpt telepíteni? Épp "kiselejtezem" a két 320as vinyómat, amin eddig volt az op, és gondoltam felteszem egy 1tbs vinyo 50gbos particiójára. A partició, mint mindegyik más is NTFSben van, és a jól megszokott xpmet tenném fel rá, de nem engedi, ezt irja ki: "Ahhoz, hogy a windows xpt a kijelölt particióra telepítse a telepítönek néhány inditófáljt a következö lemezre kell iornia (....). Ez a lemez nem tartalmaz winfos xpvel kompatibilis particiót" Utána tanácsolja, hogy formázzam meg, stb. Megcsináltam, azonban partició létrehozása után nem enged formázni! Na, WTF mondom, egye fene visszateszem a 320as vinyot, töröltem a particiot amin eredetileg volt ugyanez az xp(!), majd ugyanez a hibaüzenet... Ötlet, mi lehet a gond? :F

    (És a legszebb az egészben, hogy a csodálatos samu dvd olvaso nem nyitja ki az "ajtaját", így amikor cdt cserélek szét kell szednem a dvdromot, és ugy belecsúsztatni a cd-t XD eléggé mókás...)

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák