Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuu

    őstag

    válasz stevve #15005 üzenetére

    De, elotte egy 4850 volt. Azzal is megvolt ez a jelenseg igaz, csak az utolso idokben, amikor csereltem rajta hutest, de azt nem tudom, hogy abban az idoben csereltem e ujabb catalystre. Addig elotte teljesen jo volt. Igaz kozben volt egy Win7 valtas is.

    Viszont most elgondolkoztam mert egy Asus P8Z68-V lapom van es annak az alaplapi VGAjaval (i5 2500k) is ugyanezt csinalta, igaz nem vettem ki a masodik VGA-t a helyerol, de elmeletileg az nem okoz gondot es azzal is ugyan ezt a jelenseget tapasztaltam, igaz ott rafogtam arra, hogy biztos ez egy gyenge VGA.

    Egyszeruen nem ertem az egeszet mert teljes kompett VGA gep csere volt es ugy 2009-2010 kornyekeig minden rendben volt.

    Mar mindenfele zoldsegekre gondolok, mar olyanokra is, hogy erosebb lett a gep nagyobb aramot vesz fel a regi vezetekekrol es ezert nem megfelelo a VGA aram ellatasa. Amugy tap is volt cserelve egy FSP 400asrol egy Corsair 600W-sra.

    Teljesen nem ertem en ezt a dolgott es rendesen nem tudok megnezni egy filmet, mint regen, ami nagyon zavar, mert a filmek elvezhetetlenek, olyan mintha kb 15/sec FPS lenne a gyors jeleneteknel es mintha kiesnenek kepkockak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák