Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz CPT.Pirk #2636 üzenetére

    Hát igen. Itt jön a képbe, hogy (ahogy band1103 írta) "ésszel" kell elrakni a filmeket... Pár egyszerű szabály betartásával nincs is gond. Pl. ha 1080p-ben 3 (vagy 4!) DVD-s a film, akkor egyszerűen a 720p-set kell elrakni. Vagy pl. rajzfilmet minek 1080p-ben elrakni 2 DVD-n? A "régi" filmekből is felesleges az 1080p-t erőltetni (értsd: egy 1985-ös filmet nem hiszem, hogy "feljavítanak" digitális technikával azért, hogy legyen értelme a fullHD-nak. Persze kivételek mindíg vannak pl. Csillagok Háborúja, stb.)

    A filmek darabolása a WinRAR-ral meg nem tart semmibe. (Tudom-tudom, így ki kell csomagolni, de szerintem eleve jobb a winyóról lejátszani a filmet.)

    band1103: tudom, hogy az ésszel elrakást nem úgy értetted, mint ahogy utaltam rá. :R De igazad van, valóban "ésszel" kell elrakni a filmeket. Csak akkor van baj, ha valaki kissé "filmbolond"... Sajnos én ilyen vagyok... :DD Ráadásul még van jónéhány sorozat is, amiket igencsak csipázok, szóval pechem van. :B

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák