Új hozzászólás Aktív témák

  • OddMan

    őstag

    Találkoztatok már olyannal, hogy az mpc-hc x64 lassan reagál az egér vagy billentyű leütésekre? :U
    Egy ideje azt csinálja az mpc-hc, hogyha megy egy film és az egeret leviszem a kép aljára, akkor akár 5-10 másodpercet is várhatok, mire végre megjelenik az alsó sáv, ahol a kezelőgombok vannak. Ha jobb gombot nyomok a képernyőn, hogy előhozzam a menüt, akkor is ugyan ez van. Ha megjelent a menü, akkor egy darabig jó, aztán megint mintha megfagyna az egész és nem történik semmi. Néha kifehéredik az egész képernyő és néhány másodperc múlva újra működik minden.
    Azt is észrevettem, hogy ezt csak akkor csinálja az mpc-hc, ha az EVR Custom Pres van kiválasztva. EVR Sync vagy Overlay Mixer-nél minden tökéletes és gyors.
    Amit eddig próbáltam, hogy az xvidvideo.ru oldalról leszedtem a legfrissebb mpc-hc x64-et és az ffdshow-t, valamint feltettem a legfrissebb LAV Filters-t is. Ezen kívül mást nem használok. LAV Filters-nél az audio és video codec-ek nincsenek telepítve. Felraktam a legfrissebb nVidia driver-t és a legújabb directx-et is, de nincs változás.
    Próbáltam az mpc-hc belső codec-jeit és DXVA-t is, de így sem történt változás.
    A gépemen Win7x64 Pro van telepítve.

    [ Szerkesztve ]

    ''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

Új hozzászólás Aktív témák