Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuu

    őstag

    válasz huskydog17 #15029 üzenetére

    En probaltam a Splash Pro-t, de azzal semmi valtozas nem volt es ugyanugy teljesen elvezhetetlenek voltak a filmek az ffdshow-s megoldassal ellentetben.

    Az ffdshows megoldasnak is eros CPU igenye van, hiszen annal is a CPU szamolja ki a koztes kepkockakat.

    Igen kepes a 60p modban uzemelni. Ahogy neztem 24i,24p,25i,30i,50p-ben szinten.

    Meg ugy is szinkronba tudtam hozni a kepet, hogy egy masodlagos analog TVre kiteve a kepet a PC-rol egy HDMI to Svideo konverteren keresztul.

    Igaz kompromiszumokkal megy mpc-hc-n a tobb file egymas utani lejatszasa, valamiert egymasutan ugy a filmeket igy nem tolti be az avisynth scripttel (ez regebbi mpc-hcvel erdekes mukodik), de pl KM playernel nincs ez a gond. Jol lathato a scriptnel, hogy a mpc-hc CTRL+J (display stats) tesztkepen, hogy a jitter par tizezred elteres mutat csak es a ket teszt grafikon szinte teljesen egymassal fedesbe kerul, ha a megfelelo ertekre van a belinkelt scriptnel a num=xx ertek. (num=60, a 60Hzes monitor frissitesi frekvencia beallitasnal)

    Vegre elvezhetoen tudom nezni a filmeket.

Új hozzászólás Aktív témák