Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Fandango #8239 üzenetére

    Youtube-nál nálam fordított a helyzet :D
    HBO GO előfizetésem kb 7. éve van folyamatosan. Nekem annyi kell, amennyit ki tudok használni, most egy AHS-ért nem váltok át Disney-re. HBO-n is rengeteg olyan van, ami nem érdekel, pl Sárkányok háza... meg olyanok is amik befejezetlenek maradtak pl: a Farkas gyermekei. Ez persze kontraproduktív, mert már nem úgy kezdek el sorozatokat nézni, hogy rögtön az elejétől - és szerintem a dörzsöltek már így csinálnak - , hanem majd amikor már lemegy 3-4 évad ... és olyan hírek jönnek, mint az AHS-nél ahol berendelték a 13. évadot is miközben még a 11. évad futott le. Mert annak mi az értelme, hogy elkezded nézni, egy évad 12 rész, megnézed a 24 részt a sztori szépen ki van bontva, várod a következő évadot, aztán bedobják mint az Alcatraznál, hogy ja, el van a sorozat kaszálva. Akkor az az idő pocsékba ment. Persze ez a taktika sem makulátlan ... mert ugye éveket kell várni... de ez az egész elkaszálós dolog nálam az Alcatraznál kezdődött, az a sorozat nagyon érdekelt. Aztán csak néztem mint hal a szatyorban :D

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák