Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz runner 125 #5272 üzenetére

    valóban nem drágább... mindenesetre én nem beépíthetőt vennék, szerintem az praktikusabb... mi szól a beépíthető mellett?

  • Fasten

    tag

    válasz runner 125 #5272 üzenetére

    @DeFranco
    @runner 125

    Sziasztok,

    köszönöm az "expressz" válaszaitokat :-)

    Nos, a problémám a következő. A mosogatógépet mindenképpen a munkalap alá szeretném rakni. Azonban ahhoz, hogy beférjek a helyre ( a munkalap alatt már van egy mosógép :B ), a következőket kellene teljesítenem.

    A konyhapult - szemből nézve - jobb szélétől a bal oldali szekrényig ( ahová a mosó- illetve mosogatógépeknek be kellene férniük ) van összesen 1100mm hely. Pont ennyi, se több, se kevesebb. A mosógép kereken 600mm. Marad tehát 500mm. A munkalap alá a jobb oldalra mindenképp kell egy láb ( bútorlap 18mm ), ami támaszt ad a munkalapnak. Marad tehát 482mm. Ebből lejön a mosogatógép ( 450mm ), marad tehát 32mm.

    32mm, viszont hogy a munkalap fel tudjon feküdni, kell még egy láb a mosó és mosogatógépek közé, ez a legkarcsúbb esetben is 10mm.

    TEhát marad kb 20mm-em arra, hogy a mosógépnek legyen 10-10mm mozgástere pl. centrifugáláskor, valamint akkor jut 1-1mm is a mosogatógépnek a jobb- és baloldalra :DD

    Szóval most ezen vacillálok, már asztalos is hívattam, hogy lehetne besakkozni :)

    Magasságban OK, a munkalap alja 880mm-re lesz a padlótól. Arra gondoltam, a mosogató kapna egy fordított "U" alakot, és az U-alak tetejére lehetne ráültetni a munkalapot és akkor nem a gépet terhelném.

    CSatolok pár képet is a könnyebb vizualizáció miatt.

    Ti mit gondoltok?

    [link]
    [link]

    Köszi!

    üdv,

    Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

Új hozzászólás Aktív témák