Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz peppe79 #50345 üzenetére

    Nem feltétlen ragaszkodom az olajfürdőhöz, csak nem szeretnénk úgy járni hogy a rántott hús rossz legyen. Mert az egészség is fontos ezt aláírom, de az étel minősége is az. Ha meg már veszünk akár légkeveréses fritőzt, akkor alap hogy abban csinálnánk mindent amit eddig olajban csináltunk. Csak ez még elég dilemma, mert így ismeretlenül nehéz dönteni, kipróbálni ezeket meg nem lehet csak ha megvásárolta az ember drága pénzért.

    (#50346) Pumma:

    Én olyat is olvastam hogy vékonyan be kell kenni olajjal a rántott húst hogy ne száradjon ki és ne legyen száraz ebbe a meleg levegős fritőzbe sütve. De hogy hol az igazság nem tudom. Nem különösebben szeretnénk bonyolítani a sütést. Ez viszont nem szimpatikus az olajos fritőzben hogy ennyi olajat eszik, én azt hittem hogy sokáig elvan fél literrel maximum amiben húst, krumplit ki lehet sütni.
    Ennek még utána járok akkor, mert ha 20 alatt lenne normális meleg levegős fritőz, amiben a rántott húst is finomra lehetne sütni akkor valószínűleg olyat vennénk. Volt a Lidl-be nem olyan régen pont ilyen meleg levegős fritőz akció, csak akkor nem mertem megvenni,mert azok a videók elvették a kedvem amiben láttam milyen szárazra sül a hús benne, még színe sem volt, lepattogott róla panír is.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák