Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribarszki

    őstag

    válasz #94529552 #34433 üzenetére

    Nem tuom.. Biztos van különbség azért. Nekünk soha nem volt drága kenyérsütő gépünk (Pl. Panasonic), de amikor még otthon laktam, szüleim vettek egy Severin kenyérsütő gépet. Pont ilyet - csak Severin volt rányomva. Akkor is 20k körül volt. Ráadásul 800W! Középen a lapát, kivehető kosár, dagasztás, kelesztés, sütés, minden programot tudott, és mégis nagyon gyenge kenyereket sütött. Kipróbáltunk gyári kész keveréket is, magunk által készítetett, különféle lisztet, élesztőmennyiséget, kovászt, stb. De nem sok köze volt az igazi kenyérhez. Jó robogós héja nem volt, belül inkább tésztás, ízre kimondottan gyenge, morzsálódó...

    Kb.fél évet használtuk, majd ment a szekrénybe, mert senki nem barátkozott meg a kenyér ízével.

    Pont ezért nagyon szívesen megkóstolnék egy olyan kenyeret ami pl. egy Panasonicban sült, hogy mi a különbség. Mert a vélemények kiemelik a ropogós héjat, a foszlós-levegős tésztát, s hogy finomabb mint a bolti.

    Nem tudom, nem kóstoltam magasabb árfekvésű kenyerét, de az olcsóbb kenyérsütő végeredménye hatalmas csalódás volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák