Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talpas

    aktív tag

    válasz RaPiDsHaRe #11272 üzenetére

    Ha téged megfog a konyhában 1 lyuk akkor el kell rejteni. Valamit valamiért, varázslat nincs. Másnak 1 szekrényt foglal el a kivezetés. Ahogy én csináltam, hátha kedvet kapsz. :)
    Átfúrtam a beton födémpanelt, kölcsöngéppel, majd egy festékes vödörre drótot kötöttem, azt alulról áttoltam a lyukon, majd padlásra vissza és fölhúztam a dróttal vödröt, ütközésig. A nejem csak a porszívózásnál segített, majd elküldtem onnan. Aztán kivéstem könnyedén, méretre, a törmelék meg a vödörben landolt. Ezt a fürdőben, a klotyóban is így csináltam. Majd bele a kb.1m-es cső, habbal körbenyomtam az áttöréseknél. Lakótérben a sérült vakolatot kijavítottam.(vésés előtt jó leszedni a vakolatot, ne szakadjon tovább) Padláson kapott filcréteg szigetelést a cső. Ez két elszívó vent. beépítése volt, gyári gőzölt beton áttörésével. Por minimális, a sitt a vödörben és egy ember is kivitelezheti. A villannyal többet kínlódtam, mert nem volt kiépítve, de semmi csatornázás, falon kívüli vezeték és másnap már működtek. Ja hiányzott fél liter falfesték a kész munkához.

    [ Szerkesztve ]

    "Veled, Uram, de nélküled..."

Új hozzászólás Aktív témák