Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz arcsin #82212 üzenetére

    A lyuk akkora lesz amekkorára kivágjuk majd nemsoká, miután megvettük a főzőlapot, de mivel a szekrény 60 cm széles így abba bele kell h férjen.

    Köszi az infókat amúgy. :)

    Ha bárki másnak van még ötlete, azt is szívesen várom még! :)

    Nem tudom egyébként, hogy milyen szempontokat kell figyelembe venni egy ilyennél, de a régit én kókányolom már évek óta, hogy működjön már még egy kicsit. Fizikai bajai vannak: eltört a tekerő... akkor kerítettem másikat... akkor a másik is letört, ahelyett is kellett másik. Aztán már következőre tőből tört le (a fém rúd, amire a tekerőt rá kell húzni), azóta csak 3 lángot tudunk használni a 4-ből. Aztán a belsejében eltörtek a kis "karok". Így olyan lett, hogy nem lehetséges annyira benyomni a gombot, hogy elkezdjen jönni a gáz egyáltalán.... akkor szétszedtem... és hőálló ragasztóval mellé ragasztottam egy fém rudat amolyan "mankónak", ami összefogja az eltört gyári rudat... akkor megint jó volt 1-2 évig. De igazáság szerint már elegem van az egészből mert 1-2 évente kókányolom, hogy használható legyen, de lassan már kb darabokra hullik az egész a fenébe... :D Már mindenhol csak a ragasztó meg a segédanyagok fogják össze... ezért aztán úgy döntöttünk, hogy kissé megkésve, de karácsonyra meglepjük magunkat egy új főzőlappal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák