Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz DeFranco #3682 üzenetére

    Beépíthető nem lenne jobb? Annak lehet állítani a lábmagasságát, szerintem így simán lehet, hogy beférne. Én épp most vettem majdnem egy teljes konyhányi műszaki cikket, a legtöbb cuccot az Electroparktól, szerintem olcsók, mosogatógépeikből beépíthetők is vannak 80k körül is.

    Ezt az aquastopos dolgot jó, hogy írtad, meg is nézem a mosogatógépet, hogy ilyen-e... Nálam a Teka volt a célmárka, mert sütőből-főzőlapból mindenképp ilyet akartam, így végül a mosogatógép is az lett. A helyzet iróniája, hogy pont amiben elvileg igazán jó a Teka, a szagelszívó az, amiből egy rosszat sikerült kifognom, egyrészt két rögzítőcsavar kb. elérhetetlen helyen volt, utána meg az első bekapcsolásnál már a legnagyobb fokozaton iszonyú zörgést csapott, majd letört az egyik motorról két lapát (TL2000 - nem ajánlom)... Pedig szakember szerelte a bútorba, és messze nem az első ilyen munkája volt...

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák