Új hozzászólás Aktív témák

  • talpas

    aktív tag

    2013-ban új elektromos szúnyogpörkölőt vettem, közepén azzal a kis neonnal. Cseréltem kb. 30 üzemóránként a kis neont benne, majd az ötödik cserénél, meguntam, vettem a fent nevezett újat. Szakaszos, nem állandó a használata. Most az újban sem akar már világítani a neoncső, kezdődik elölről a cserélgetés.....Feltételezi a forgalmazó, hogy rendelkezünk háromszög bitfejjel és ezzel rögzíti a cső alján lévő takarót, csatlakozási pontot, feladva a leckét annak aki még 1 drótot sem tud kikalapálni megfelelő formára, végszükség esetén. Nem akarja még azt sem, hogy a fényforrást cseréld!. A készülék palástjai is ezzel a megoldással vannak rögzítve. Tapasztalatom szerint ezek a készülékek ezekkel a csavarfejekkel, első probléma alkalmával, kuka! Vegyél másikat és kész. Megjegyzem az előzőben lévő, philips bitfejes volt. Mellékesen, több honlap ahol mint szúnyogriasztó szerepel.Hogy hogyan oldja meg a fényforrás és a nagyfesz. a riasztást az rejtély :) Fény odacsalogat, közben feszültség meg pörköl. Megtévesztő, ez nem riasztókészülék én sem annak vettem. Minőségben a fényforrása 3-as a tízes skálán, 1 szezont elvisz.

    "Veled, Uram, de nélküled..."

Új hozzászólás Aktív témák