Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz xtremetuning #9141 üzenetére

    Amikor az állatkertben a zsiráfra mondja a parasztbácsi: ilyen állat nincs!

    (#9143) Peak
    Talán tévedek, de az írásaidból azt szűröm le, semmiféle (nulla) tapasztalattal nem rendelkezel azokról, amikről vitatkozol, csak a neten olvasottakra támaszkodsz.
    Azt is elmagyaráztuk, hogy nem a jittert halljuk, hanem a zenére gyakorolt negatív hatását, mégsem felejted el a tizedesvessző utáni nullákat.
    Olyanokkal vitatkozol, akik minden szabadidejükben és munkaidejük egy részében zenét és házimozit hallgatnak, közben készülékek és kiegészítők tucatjait, százait próbálják ki.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz xtremetuning #9141 üzenetére

    nem szeretnék most idézgetni, a lényeg, hogy úgy éreztem, hogy kezded elveszteni a türelmed, és előre szóltam. no offense, meg semmi rosszindulat.

    a célja ráadásul - remélhetőleg - mind a "szkeptikusoknak", mind a "hívőknek" ugyanaz: kiszűrni, hogy mi átverés a gyártóktól, mi nem az, mire érdemes költeni és mi marhaság. szóval, bár ellentétes oldalról szaladnak neki sokan a kérdésnek, valahol középen találkozni kellene.

    végül: olvass picit figyelmesebben. bizonyos esetekben elméletileg is kizárt a különbség x és y cucc között. ez eleve csak digitális jeleknél lehetséges. a tápkábel természetesen nem ilyen, ott valóban csak szkeptikus lehet az ember, meg próbálhat magyarázatokat találni, hogy miért és mennyit számíthat és mennyit nem. no meg próbálgathat is, ha van rá lehetősége. viszont amikor valaki egy bithelyes digitális adatfolyamnál jön a "kikóstoltam a tanninokat a 300e ft-os eszközből" dologgal, akkor valóban hülyét csinál magából. az nem hit kérdése.

    épp ezért, mégegyszer, érdemesebb inkább közös nevezőre jutnia mindenkinek szerintem. első körben egyáltalán végiggondolni, hogy mi számíthat és mi nem. utána lehet azon vitatkozni, hogy azok a dolgok, amik számíthatnak, mennyit számítanak ténylegesen, és főleg miért.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák