Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djg

    aktív tag

    válasz #09634560 #88937 üzenetére

    Hát akkor most sikerült összezavarni rendesen :D
    3 ember le, 3 ember meg rábeszél? :)

    Pedig egy kicsit már beleéltem magam kompaktabb mérete, szolgáltatásai, kinézete, a márkahűség és az ára miatt a Panába.
    Mondjuk olcsóbb is 50k-val és még bd lejátszó is van hozzá, nyilván ez hangzásbeli tudásban valahol kijön a Denon/Boston sett javára. Illetve gondolom az a lejátszóval egybeépített erősítő nemcsak tudásban, hardverben nincs ott, de abban az esetben csak a hozzá kapott falakat lehet rákötni gondolom...
    Amúgy ár/érték arányban lehet, hogy az is jó, csak van-e olyan, aki hallotta már ezt élőben szólni... :F

    Mindenesetre ma elmegyek edigitalba, megnézem, hátha ki van állítva.

    Amúgy a Denon erősítő, amire írod, hogy szerinted nem gyenge, csak alsókat. (persze ára alapján látszik is, még meg is lepődtem, hogy ehhez képest ennyi felsőbb régióban induló szolgáltatást tud már) az is szimpatikus nekem, meg az ára is, csak ha érvényesítem a hsz összefoglalótokban írtakat (amit elvileg idén is update-elteltetek és azt mondjátok, hogy a dobozok ára legyen az erősítő minimum 2x-ese, különben csalódás lesz), akkor kb. 300k-t kéne otthagynom vagy még többet. Bocs, jó nagy összetett mondat lett :D
    Szóval ha itt sem igaz ez, ahogy a szobaméretben sem volt végül ökölszabály, akkor oké lehet, pedig a hangfalszettet senki nem fikázta, pedig alig valamivel drágább az erősítőtől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák