Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz -KP- #181006 üzenetére

    Én még meg is töröltem a homlokomat erre. :DAzt hittem, hogy válaszfal építéssel fogsz jönni vagy valami más, belsőépítészeti dologgal. :D

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

  • Gino20

    őstag

    válasz -KP- #181006 üzenetére

    Bevallom 2 dologra gondoltam.
    Az egyik, hogy az átjáróba rakjam be a kanapét és a járóka mögötti fal legyen a médiafal, elérve így, hogy nem lehet közlekedni a házban, de a frontok szélesebben elhelyezhetőek, vagyis a jobb front bekerülne abba a pici sarokba, ahol aztán hálóból kisétálva minden nap letörném a lábujjam :D .
    A másik, amit írsz, hogy dobjam ki a kanapét és rendezzem be átlósan, de ahogy írod, ez nem megvalósítható. HM-től eltekintve ez a helyiség élhetőség szempontjából szerintem így ideális szóval itt nem csak a nejembe törne bele a bicskám :D , de saját magamat sem tudnám meggyőzni. Kompromisszumos. Az eredmény is nyilván az, de a zengő helyiségen azért javítanék ha tudok.
    Amúgy az a kanapé melletti fal 210cm, ahol a jobb front szintén sarokban lenne, bal front hátrafelé szintén szólna valamelyest a semmibe.

    Annyi lehet egyszer bekövetkezik, hogy cserélem a kanapét, mert a pocsék hátamnak, derekamnak nem ideális és, akkor már kicsit kisebbet vennék vagy lehet csak "L" kanapét, amit jóval előrébb tudnék húzni, így jobb lenne a surround, a bal surroundot meg jóval beljebb is tudnám hozni a kanapé mögé és a frontokhoz is közelebb kerülnék.
    Ez esetben a hátsó háló még jól megközelíthető is maradna, de ez a jövő zenéje és már más, valami lakberendezős topik témája :)

Új hozzászólás Aktív témák