Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skippper

    senior tag

    válasz alphamooncam #174325 üzenetére

    Amennyiben te dugdosod be a kábeleket. Ha pedig magabiztos vagy a dolgodban, VoidXS kolléga bárkinél megjelenik a SnakeOil Annihilatorral és fogadás keretében ingyen próbára teszi a dolgot :)

    @Dorian: ebben igazad van. Ha úgy fogalmazzuk meg, hogy nem fog megváltozni tőle a rendszered hangja, de Te szebbnek fogod hallani és jobban is néz ki a kábel, ha már elköltötél egy halom pénzt, azt 100%-ig tudom támogatni. Hogy a két analógiádból kihozzak egy működőt is, talán arról van szó, hogy ha elég sok borospoharas vakteszten veszel részt, akkor a ronda nő is széppé válik :C attól a valóságban nem lesz szebb, de Neked igen.

    UI: nem tapasztalat nélkül beszélek én sem. Első hifijeimnél hittem a boltosoknak és én is elköltöttem ezt az összeget kábelre, volt drága, elismert szubkábelem meg hangfalkábelem is, aztán idővel úgy alakult, hogy összehasonlítgattam nevetséges noname fosokkal és semmi nem változott. Azóta rengeteget olvastam a témában és mérnökként egyszerűen nem tudok elmenni a műszaki háttér mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák