Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz python1 #153317 üzenetére

    Csak próba kedvéért vigyél haza valami tényleg jó minőségű IC kábelt, utána nyilatkozz a meglévők hangminőségéről.
    Nekem sem volt hiányérzetem, majd amikor ettem, ittam, láttam, hallottam, éreztem jobbat, utána már igen.
    Hogy visszakanyarodjak az eredeti témához, egy ideig autóhifis Phoenix Gold kábelekkel csatlakoztattam a frontsugárzókat, nem volt hiányérzetem, aztán próbára hazavittem Kimber 8TC-t, amit nem adtam vissza, hanem kifizettem. Később néhány annál is sokkal jobb kábel járt nálam, amikor azokat vissza kellett adni és régi helyükre kerültek a Kimberek, megint előjött a hiányérzet.
    Kipróbáltam Norma Revo CD-játszó és erősítő között jónéhány interkonnektet, RCA-t és XLR-t is, a legdurvább hiányérzetet az okozta, amikor meg kellett válnom a Transparent Audio Reference XL-től. Remélem jól emlékszem és nem a sima Reference volt!

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák