Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mankó

    veterán

    válasz Tamoo #113745 üzenetére

    Az erősítőhöz 60, a hangfal szettért 135 ezerért jutottam. Összesen legyen 200, 50-et rátenni a kábelek miatt, kicsit húzósnak ítélem.
    Azért lett Boston, mert igen csak szűkös a hely és mondhatni jó áron jutottam hozzá. Egyszer lehet hogy cserélem Boston szettet és akkor lesznek helyette komoly, akár Dali hangfalak, de az tuti nem a közeljövőben lesz.

    IC kábel mindenképpen kell, a táp kábelt se ártana lecserélni, tekintve, hogy most egy szimpla számítógépes kábelről kapja a tápot. :DDD Ahogy kiolvasom a hszod-ból, akkor elég lenne tápnak a vékonyabb 1.5 mm-s tápkábel is, ugye?
    Az IC meg a tápkábel nem oszt nem szoroz. A frontokhoz, meg a centerhez meg elég lenne összesen 4 m a Van Damme-ból, az se nagy összeg. A kérdés., az hogy ha a 2 hátsót nem Van Damme-al kötöm be, hanem valami egyszerű tyúkkábellel, akkor annyival rosszabb hangzást kapok , hogy inkább felejtsem is el az elsők be Van Damme-ozását? Ti mit ajánlotok? Erre mindenképpen szeretnék választ kapni. A 2 Rear hangfal bekötése Van Damma-al 30 ropi lenne. Akár a hátsó kábelezés lehetne egy másik projekt is máskor. De minek ha felesleges. :D

    liszi70: Nem foglak megkövezni, mert sajnos nekem is hasonlók csörögnek az agyamban, hogy fogok e egyáltalán profitálni a jelenlegi rendszeremmel, ha megveszem most ezeket a kábeleket. Nem igazán akarok, van tervben a rendszer fejlesztése a közel jövőben. Csak azért rákölteni 50 ropit, mert egy picivel akár szebben is szólhatna, de lehet még annyi javulást sem hozna, az pénz kidobás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák