Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabroncka

    addikt

    1 hét után nagyon kellemes a tapasztalatom a Zensor szettel, egyre finomabb, kifinomultabb. A Zensorokat nagyon szépen eltalálták magasban (van akinek ez túlzottan csilingel), közép tartomány pontos és tiszta. Egyedül a mély az amibe talán bele lehet kötni, de ennyi pénzért (újonnan 330 ezer/szett) nem gondolnám, hogy többet kellene várni (om).

    Azt vettem észre, hogy az LX-60nak is tetszik, szépen zenélnek együtt még sztereón is. Abban nem vagyok még most sem biztos, hogy kell (e) feljebb mennem hangdoboz kategóriával, az ikont én már túlzottnak tartom hozzá.

    Nagy örömömre szolgál, hogy szinte minden zenét újra és újra meg akarok rajta hallgatni, mindenevő vagyok!

    Tudjátok (biztos nem kell sokaknak mondani) van egy csomó agyoncsépelt szám ami a rádióban megy..,ment éveken át majd meghallgatom és ámulok bámulok, hogy mi hangszer van benne, mesés és fantasztikus!

    Mivel a "középkategóriát" céloztam meg, úgy érzem sikerült betalálni, erre vágytam, sok fórumtárs és fórumhozzászólás segítségével sikerült ésszerűen eljutnom idáig, nagyobb bukdácsolás nélkül!

    Köszi mindenkinek, most már tényleg jön a kábelszezon :o

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák