Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    (#25101) Deadzone41
    Mi baj a nevemmel?Ez egy régi freemail-es regisztrációm eredménye, miután már a nevemet próbáltam 100 féleképpen.Ez lett.Azóta használom. :)
    Te is a bal oldali falra szavazol.

    SZERKESZTVE!!!
    (#25106) Deadzone41
    Az 55 coll kell.Egyrészt mert rászántam magam, meg pont ma olvasgattam a nézési távolságot, ami szerint kell!Meg ha véletlenül nagyobb helyre kerülök, akkor onnan majd hiányozna a plusz!A távolságot kb én is annyira gondoltam.

    (#25102) Patice
    Nálad is az a fal nyert.Ilyesmire gondoltam a kütyüknek: polc Ez szerintem elég szellös.TV-t mindenképp falra szeretném.A szivacsokat hova is gondoltad?A növényekért én vagyok a felelös, szóval azokat én is szivesen látom. :) Ès nem!Nem vagyok meleg! :D Àllványok és dobozok alatt mit értessz?A hangfalak/dobozok nem az állványokon lesznek?Vagy milyen állványok lesznek közel egymáshoz?Ès mi az az elölap?Bocs, mondtam hogy lesznek hülye kérdések!Aham, meg polcozás!Aye Aye Sir! :R

    (#25103) BBéci
    A te válaszodból viszont azt olvasom ki hogy akár maradhat így is a berendezés, és ezekkel a vázákkal meg tudom oldani az 5.1-re hasonlító hangzást?Erösítöt mit ajánlanátok ide?Csak mert lehet hogy a dolgok mostani állása szerint (ha már nem tudok belépö szintü rendszert telepíteni) következö hónapban megoldható az is a vázákkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák