Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz Jim-X #14036 üzenetére

    Egy hangszóróhoz 2*8 ér, azaz 2*annyi, mint a távolság. Sokan nem törődnek a surround kábelezésével, mert kevésbé tartják fontosnak, meg a standard elrendezésekben messze is vannak, és ez megdobja a költségeket. De egy ilyen DIY-t megérnek (szerintem). Én még nem csináltam, itt a fórumon a teljesen kifűzött kábelek dívnak, de láttam már árnyékolva hagyott DIY-t is ahol a sodort párokat kötöttek hanszóró + és --ba. így a sodrás miatti zavarérzéketlenség is megmarad. Az árnyékolást láttam már szabadon, és az erősítőnél a földre kötve is. :Y

    Ha valaki már próbálta mindkét (esetleg mindhárom) verziót, és vannak tapasztalatai az eltérésekről, kérem írja meg, sok magunkfajta kezdőnek tudna ezzel segíteni. (Tudom halgassuk meg...... De ha már szétfűztem, hiába jövök rá hogy szebben szólt árnyékolva :DDD )

    Előre is köszönöm az "építő" Guruk segítő válaszait! (Mert mérnök szemmel mindhárom verzió védhető...) :R

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák