Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    válasz nebulo5 #10718 üzenetére

    Belépő szinten szerintem árnyalatnyi különbségek vannak csak a HM erősítők között, és sokkal több dolog múlik a hangfalakon. Érdemes kísérletezgetni, hogy melyik márka milyen hangfalszetthez passzol igazán. És természetesen ott van az abszolút szubjektív elem: az egyéni hallás/ízlés kérdése. Tény, hogy itt a fórumon főleg a Denon/Onkyo/HK trio van előtérbe helyezve és a Pio és a Yamaha kevesebb figyelmet kap, de szerintem nem kell félteni őket sem, megvan az ő vásárlóközönségük is. :K

    Én megmondom őszintén azért vettem Yamahát, mert azonos tudás mellett az volt a legolcsóbb (év végén leakciózták a 2011-es modelleket). Egyedül a Pioneer kínált még hasonló áron belépő modell-t, viszont nekem valamiért a Yamaha hangja tetszett jobban (az Onkyo belépőjét /SR309/ gyengének tartottam, a HK-t és a Denon-t meg drágállottam). Így lett Yamaha. Viszont én ebből még nem következtetek arra, hogy a Yamaha bármiben is jobb lenne a fentebb felsorolt márkáknál. Egész egyszerűen akkor jó áron lehetett kapni, és tetszett a hang amit produkált. Belépő szinten szerintem leginkább a pénztárcájukkal gondolkodnak az emberek, és nem a hangzatos márkanevek után rohannak. Persze az is lehet, hogy tévedek. :B

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák