Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhmpista

    aktív tag

    válasz liszi70 #9674 üzenetére

    Nem volt (L)"ISO"(I) szabványnak megfelelő a metódus ha erre gondolsz.
    De nem szóltam mikor mit dugtam be.
    Haver volt ott és párom, pedig ő inkább azt mondaná, semmi különbség, van jobb helye annak a pénznek :)
    De pinduri miniatűr különbséget mind a 3an hallottunk.
    Aztán 2 kedves forumtársnál is volt szeánsz, az sem volt ISO minősített vakteszt, de 3 kábel közül nem tudtam melyiket dugja be, volt különbség ott is. Norbinál cserélgettük egyszer még régen, ott is hallottuk többen is.

    Ne felejtsd el, hogy amúgy a vakteszten is rohadt nehéz meghallani, ha nem tudod megoldani, hogy 1max5mp legyen a különbség a két hang között. Én legalábbis ebben látom a legnagyobb problémát. Nálam ha van a 2 hang között fél perc akkor már nem tudom elkapni a különbséget, akkor már nem hiszem el magamnak mert nem tudom "megfogni". Véleményem akkor is keletkezik, és "úgy vélem" "mintha" "hangyaf..nyi" ilyen és ehhez hasonló véleményeim szoktak kialakulni. De ezekbe tényleg nehéz kapaszkodni.

    Most kedves forumtárs adott kölcsön 1 hétre egy Denon DACot. Bedugtuk figyelt hogy na mikor esik le az állam, sz.rom össze magam, de nem történt meg, mert nem hallottam semmiféle különbséget. Aztán másnap megcsináltam az A-B tesztet és láss csodát gyönyörűen kihallottam, megtudtam ragadni a különbséget.
    Így már utána is meghallottam, de addig nem. Tehát maga a vakteszt is tartogat egy jó adag pszichológiát nem csak az önigazolás keresése.

    Ja és csak hogy kellően lefáradj így pénteken, pár hónapja még a villásdugó megcserélését is meghallottam, pedig komolyan annak tényleg úgy szaladtam neki hogy nem lehet, lehetetlen hogy különbség legyen... és mégis volt... tudom-tudom kapni rá gyógyszert, de akkor is ez volt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák