Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoX

    senior tag

    válasz gab1ka #61043 üzenetére

    Lehet, hogy a folyamatos dübörgéshez szoktam hozzá az előző soundbar-om okán, de itt a YPAO beállításai után tényleg nincsen mély. Zene, film, normális hangerőn, nem jelenik meg a mély. Kézrátétellel sem érezni. Egyértelműen a magasak dominálnak, és fájóak ahogy veszem fel a hangerőt. Nincs egyensúlyban. Furcsának tartom, hogy ez lenne a normális.
    Írtam, hogy haverhoz átvíve, ugyan azokkal a beállításokkal hallgattuk meg az ő mélyét és egy átdugással az enyémet, és kb. néma az enyém az övéhez képest, ami hasonló felépítésű. Tudom nem lehet azonos, de az is zárt, az is 200mm-es, de akkor is brutális különbség volt ahogy átdugtuk a mélykábelt. Azzal a +10.0dB-el jött meg a hangja, amit rárakok erősítőn.

    Raktam a sub-ot alapbeállításokkal a kanapé mögé is a sarokba, és ott sem éreztem semmit. Phase át lett billentve.

    Ha azt mondod, hogy a kalibrálóval beállított +2.0dB-t az erősítőn felrakhatom +10.0dB-re (max.) és ez nem gond, akkor igazából ennyi. Ez nekem jó. Csak akkor ennél feljebb nem nagyon van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák