Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Zigi #42642 üzenetére

    Értem, de emlékeim szerint enyémen is fel volt tűntetve, konkrétan olyat vettem amin mennie kell és most így utólag belegondolva lehet, hogy van egy gyengébb változatú kábel is aminek a dobozára már nem volt feltűntetve ennyi adat de külsőre megegyezett, valami ilyesmi rémlik. Az általam vett kábeleket és az általad linkelt kábelt összehasonlítottam a helyszínen és csakis a külsőben volt eltérés, minden árnyékolás és adat megegyezett.

    Többször volt már ilyen gond és mindig a hosszabb kábelekkel. - ezért hangsúlyoztam többször is, minél hosszabb annál jobb kábel szükséges.

    5 csillag vagy premium minősítés az ami tuti jó, a többi vagy igen vagy nem. Egyszer már bevásárolt egy rosszat, minek kísérletezni ? - nem kell kisérletezgetni, amit használok tutira tudja, több HDR képes eszközön működik, de neki 3m-es kell így azt kell venni ami biztosan tudja, de ezt is többször leírtam. Simán benne van, hogy rossz volt a kábel amit vett. Egyébként kipróbáltattam volna az üzletben, mert érdekelt volna, hogy ott mi a szitu. Akkor lett volna érdekes ha ott ment volna egy UHD Blu-ray lejátszóval a 4K/60 HDR.

    [ Szerkesztve ]

    "Eladó: X96 Max+ Amlogic box (https://tinyurl.com/mrxabmtf)" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák