Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz Nemir Ombe #19049 üzenetére

    Tetszik a hangja, de pont a DAC topikgazda szarozza átvitt értelemben a Cambridge Audioban lévő DAC-ot, a másik topikgazda meg mondta kezdésnek megjárja, szóval a másik topikgazda szerint sem lehet valami jó ha ilyen lefitymálóan nyilatkozik róla. Meg ilyen 10 ezer forintos kínai gagyikkal próbálkoztak meg ilyenek. Te is láttad milyen kabaré ment, hogy még ebben sem tudtak ott egyáltalán közös nevezőre jutni. Te avatkoztál közbe, hogy nehogy már filléres kínai gagyik jobbak legyenek. Azért itt kérdezem, mert itt hátha igazi szakértők vannak, és megmondják nekem, hogy igazuk volt-e, vagy sem. Arra vagyok kíváncsi, hogy így ahogy van az egész, minőségben sokat ront-e valami a rendszerben, tehát hogy a Focal Aria 906 sokkal jobban is szólhatna-e. Az ottani topikgazdáknak nem tetszett a DAC ezt te is láttad, meg az optikai kábeles összeköttetéssel sem volt egyetértés.

    Ott ahol BBéci dolgozik a tesztben jónak ítélték a DAC-ot, itt meg nem. Ott elvileg szakemberek írják a tesztet, itt meg nem tudom kik adnak tanácsot, lehet csak hobbi számukra az egész, és néha mondanak zöldségeket is.

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák