Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz tubeamp93 #30436 üzenetére

    " A valódi probléma inkább az, hogy méregeted (helytelenül) meghallgatod, gyűjtöd a tapasztalatokat és közben hibás következtetéseket vonsz le,"
    .
    Sajnálom, de neked is csak azt tudom mondani, hogy műszaki tartalom nélküli megalapozatlan mondatokat írsz nekem. Shalafi #2
    1. Honnan tudod, hogy helytelenül méregetek majd? Semmiféle infód nincs, ami alapján ezt megalapozottan állíthatnád, mert nem ismered sem a jelenlegi sem a jővőbeni méréseim körülményeit.
    2,. Honnan tudod, hogy a következtetéseim hibásak lesznek (én jövőbeni eseményről írtam) ? A jövőbéliekről nyilván sehogy, de amit eddig méregettem arról sem lehet fogalmad hiszen nem adtam közre, nem jártál nálam nem tekintetted meg, stb, stb.

    Semmiféle konkrétum nem támasztja alá amit írtál. Nincs műszaki tartalma csak feltételezések arról amit tenni szándékozok.

    "most meg azzal állsz elő nagy mellénnyel, hogy többet költöttél váltó alkatrészekre összességében, mint hangszórókra."

    Én ilyet nem írtam. Valótlant állítasz és elferdíted az amit írtam.
    Én azt írtam "mostanában", . nem azt hogy összeségében.
    Ez óriási különbség.

    Arra kérlek téged is, hogy ne a személyemmel foglalkozz, ne nagymellényezz, és ne tegyél velem kapcsolatos valótan állításokat, mert én sem teszem ezt veled Kösz!
    Valamint ha lehet csak műszaki kérdésben értekezzünk.

  • szazbolha

    addikt

    válasz tubeamp93 #30436 üzenetére

    " A jobbakat általában csak utána szokás megvenni, ha már véglegesnek tekinthető a kapcsolás."
    Ezzel egyetértek, korábban is írtam erről, amikor az alkatrészek minőségéről volt szó.
    Jentzenből a belépő szintet veszem meg, sőt van olyan kondi amiből még a fóliást sem csak az elktrolitot a nagy árkülönbség miatt. És amikor majd (jövő időnek értendő) véglegesítem a hangváltót, akkor fogom minőségibbre cserélni, ha látom értelmét azaz lesz hallható különbség.

    Természetesen szívesen veszem, ha jentzennél jobb és nem drágább alkatrészekre adsz nekem tippet belföldi beszerzési forrásból.

Új hozzászólás Aktív témák