Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sennalacy

    aktív tag

    válasz #10726912 #17313 üzenetére

    Köszi a választ.. igen, ez a problémám, hogy egy hangkártya és még a drágább aktív hangfal is már megállt volna 50 körül.
    Egy 5x5 ös, szekrénysorral szűkítve 4x5-ös szobába kellene, és a keretből már bőven vitt az erősítő is, tehát foghúzás szinten mennék feljebb, de hallgathatatlan dolgot már nem vennék, ha már nekiálltam ennek a verziónak.
    Alapvetően házimozira kéne, viszonylag kevés zenét hallgatok (bár ez lehet, hogy változna ha lenne valami ami szépen szól) Tisztában vagyok vele, hogy nincs mindent vivő hangfal, és hogy alsó árkategóriában jelentős kompromisszumokat kellene kötni. Nem döngetni akarok, vannak szomszédaim, és jóban szeretnék maradni velük. :)
    Használtban ezt és ezt néztem (utóbbira alkudnom kéne hátha meg olcsóbban is, mert az már erősen kilóg a keretből) Nem tudom van-e róla tapasztalat. Az elsőről fogalmam sincs, hogy mi lehet, papíron jól néz ki, de az ugye nem garancia semmire.

    Építeni is szívesen építenék már meglévő bevált doboztervet, de akárhogy számolom mindig elszállnak a költségek, ha valami minőségibb hangszóróból próbálok válogatni. Pedig ilyen hangváltót is szívesen dobnék össze előre meghatározott alkatrészekből. Költségcsökkentés szempontjából gondolkodtam egyhangszórós bandpass ládás verzióban is, de attól félek az sosem lesz olyan mint egy kétutas verzió.

    Egyelőre itt tartok. :D

    Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

Új hozzászólás Aktív témák