Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Inhouse #64958 üzenetére

    El vannak forgatva 90°-kal és azért szellősen is vannak. Simán belemegy egymás mellett két dugasztáp, de ha mégsem, közéjük lökök egy euro csatlakozót.
    Igazad van, a tényleg rossz, hogy a kábelkivezetés a kapcsoló oldalán van. Igény szerint ezt meg lehet variálni. Az enyém még hagyományos csavarral van összerakva, a két végét meg lehet cserélni, belül is csavarozva van a kábel, le is cseréltem magamnak 5 méteresre, amikor még otthon használtam. Ami jobban zavart, hogy a kapcsoló sincs teljesen a végén, de át lehet rendezni a modulok sorrendjét, csak itt már forrasztott kábelek vannak és többet kell variálni.
    Na, az ilyen glimmlámpás kapcsolókkal semmilyen negatív tapasztalatom nincs, pedig az otthoni háztartásban van pár ilyennel szerelt eszköz. Ami zavaró lehet, hogy csak az egyik szálat szakítja meg. :N
    A földelt dugvillák is változatosan törnek, bár ennél az elforgatottnál csak az oldalra törtnek nem lenne jó, az meg tényleg ritka. - egyetlen egy esetre emlékszem, amikor a bedugott eszköz miatt a szomszédos aljzat hozzáférhetetlen volt, ezt a sor végére dugtam. :))
    Nekem ezzel nem volt semmilyen problémám, pedig majdnem minden volt már beledugva, amit lehetett. PC, monitor, hifi, TV, lámpa, forrasztóállomás, vasaló, telefontöltő, laptoptáp, ledtáp, hajszárító, porszívó, stb. Csak azért nem az otthoni íróasztalomra van csavarozva, mert ott nem fér el.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák