Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz KillHates #50859 üzenetére

    Áhh, még nem itt lakom. Meg nem is az enyém, hanem sógoromé, csak 2-3 évig (amíg a mi lakásunkat nem adhatjuk el és így nem vehetjük meg ténylegesen a saját házunkat) lakunk majd itt. Jön a második trónfosztó (20 hetes) és ezért ez a "kapkodás", nem szeretnénk ha 2 kicsivel kellene folyton felmásznia a 3. emeletre feleségemnek, meg itt Pesten folyton egyedül van, ott meg nem lenne (e házzal szemben és mellette is lakik tesója)... ;)

    Addig a sógorral való egyeztetés alapján alakítgatom meg fejezem be a munkálatokat a házon (mondjuk a műhelyben szabad kezet kaptam). Szóval ennél remélhetőleg sokkal nagyobb lesz majd a saját műhelyem, de erre az időszakra már ez is lényegében a sajátom és nagyon örülök neki.

    A kupit hagyjuk is. Két hete "vettük át" a területet, szóval annyit haladtam amennyit lehetett. Ennél sokkal-sokkal durvább volt a dolog (7 éve nem lakják a portát). Szóval van/lesz meló rendesen, de novemberben jön egy lomtalanítással egybekötött sitt elszállítás, akkor sokat fog majd szépülni a kert. De amúgy szerintem is nagyon hangulatos. A ködös fotókat azért is osztottam meg.

    A bő 2 méteren megvágott cseresznyefa pedig azért maradt ott, mert majd egy gyerek kuckót szeretnék ráépíteni. A fa efölötti része lényegében halott volt.

    Én nem festeném, le szerintem a nyers fának van a legszebb színe!
    Az lehet, de mivel alig lesz ablak a műhelyen és nem akarok folyton 300+ W-nyi fényforrást üzemeltetni, ezért jó világosra tervezem. Így is csak egy ablak van ami számít, a másik kicsi csak nosztalgiából/szentimentalizmusból lett meghagyva, mert hogy azt még sógorom ükapja készítette az eredeti parasztházba és ezért nem hagyta befalazni. Mondjuk szerintem így ritka ronda lett, de hát végülis az övé marad én addig csak használom...

    Gondolom nem volt felhőtlen a mosolyod:
    Három utcára onnan is hallották, hogy valami nem jött össze..... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák