Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz chester91 #41898 üzenetére

    Hát nem. Az a baj a pc-boltokkal (amik nem bontók, hanem csak új cuccokkal foglalkoznak), hogy nagyrészt csak azt "tudják", amit az átlagember is, vagyis semmiféle átalakító, elosztó és hasonló kütyüt nem "akarnak" ismerni, mert az már hűha... Vagyis, ha neked van egy alaplapod, amin 3 fan csati van, de Te 4 ventit akarsz a gépedbe, valószínűleg nem egy 50 forintos elosztót fognak ajánlani a probléma megoldására, hanem egy olyan alaplapot, amin van 4 fan csatlakozó. Ha van egy 500 wattos tápod, de tegyük fel nincs rajta 6 pólusú vga-csati, nem fognak ajánlani egy 200 forintos '2molex to 6pin' átalakítót, hanem egy új tápot akarnak veled vetetni. Egyrészt a bevétel miatt, másrészt meg beléjük rögzült, hogy az ilyesmi nem jó. És sajnos az átlag user is így áll hozzá, számtalanszor szembesülök olyanokkal, hogy semmi kreativítás nincs az emberekben, mindent a berögzült, demagóg módszerekkel akarnak megoldani, csak a gyári a jó. Haverom hülyének nézett, mikor a szerelgetés közben fogtam a floppy tápcsatit, és csípőfogóval levágtam a francba a molexről, mert csak ott lógott és útban volt. "Bakker, az nem hiába volt ott, minek vágtad le, hülye vagy?" Ja, tényleg, majd forrasztok az alaplapra egy floppy aljzatot b+, hogy tudjuk használni azt a xart...

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák