Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FatalEror

    addikt

    válasz zolee5016 #26521 üzenetére

    Persze nem a legszebb,de nem is kiállításra készült,én ezekt moddokat 2 szempontból ítélem meg az egyik a kreativitás a másik pedig a megvalósítás minősége,és tiéden lehet még mit mókolni,de az ötlet nagy bejön,persze szerintem ezen is lesz majd upgrade,mint házon,de az összképbe akkor is nagyon beleillik,és jó színvilág harmóniája is,de ha tiédet leszólják akkor nem tudom mit szólnának az enyémhez,nekem nincsen egyetlen oldallapom se,se tető se előlap,és mivel havonta porszívózom,ezért a táp kábelek is lógnak mint a polip csápjai,de nekem a teljesítmény az első,és kész!

    Maximum1:Én értem,és mondtam,hogy (lehet,hogy nem jött át),hogy a házakat bonyolultabb megcsinálni,mint valami mást felhasználni pl alufelni,és nekem is van szépérzékem,és ha kell mutatok képet a bútorokról amikor kézzel csiszoltam,a profilokat,mert a felső maró nem hagyott számomra elég sima megmunkálást,pedig nem nem is annyira gagyi a kés készletem!De majd mutatok képet a moddomról,hogy számomra mit is jelent egy igényes munka. ;)

    [ Szerkesztve ]

    HardCore is my LifeStyle

Új hozzászólás Aktív témák