Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    Fúrókészletemnek elkészült a tartója.
    Már előtte is volt több amit én csináltam, egy sima 40-es bakelitlap amibe simán csak be van furkálva és beállítva. Aztán ajándéknak is készült egy amin már volt polikarbonát burkolat. Ezt fejlesztettem tovább a képen láthatóra ami bakelit alap, és polikarbonát burkolat, ez forgatható is mert van keresztbe rakva tartó így nem esnek ki.
    Ezután mivel szeretem a polikarbonátot mint anyagot egy teljesen ebből készültet akartam megvalósítani, amit már régen elkezdtem de ma befejeztem.
    Alapja 3 réteg amiből 2 átfúrva, oldalai marógéppel készültek szóval elég pontos. Élőben nagyon brutálisan tetszik nekem, szép átlátszó csak a fém csillog benne. (3 fúró nincs benne azért hiányos)
    Már tudom mivel lehetne fokozni, ebben nincs keresztben tartó (nem testzene mert rontja a látványt hiába praktikus) de az alsó lapba betudok építeni kis krómozott mágneseket minden darab alá. De lehet ezt egy teljesen új tartónál fogom alkalmazni.
    [link]
    [link]
    [link]

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák