Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz nyávogi #52 üzenetére

    A Kedvesemben teljesen megbízom, ez alatt azt is értem, hogy ha egyszer elmúlna részéről a szerelem/szeretet/vonzódás, ha másvalakire vágyna, akkor nem megcsal, megaláz, hanem őszintén megbeszéli velem és méltó módon vet véget az együttlétünknek.
    Pont erre céloztam én is.Bár egyesek szerint ha az emberben ennek akár a gondolata is felmerül, hgoy iylen megtörténhet, akkor ott már valami nicns is rendjén. Pedig :U

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz nyávogi #54 üzenetére

    Örülök , hogy nem csak én vagyok ilyen elmehunyt. Nagyon úgy gondolkodom , mint te, remélem hasonlóan szerencsés is maradok/leszek. Eddig nekem az jött le több ember véleményéből , hogy aki így gondolkodik mint te (ezek mellett sem gondolom azt, hogy két ember feltétlenül le tud élni együtt egy életet. Nem eszelek egy valaha esetleg eljövő szakításon, de naív lennék, sőt idealista, ha azt gondolnám, hogy ez nem lehet benne a pakliban.) , az igaándiból nem is szereti a párját teljesen. Pedig pont ti lehettek a példa rá, hogy de , lehet így is:R
    Köszönöm , hogy reményt adsz, hogy mégsem vagyok rossz úton, csak amiatt, mert az átlagnak más útja van:)

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • elmoraan (r)

    aktív tag

    válasz nyávogi #77 üzenetére

    ''Pláne, ha az embernek nem tuti az önbecsülése, vagy nem kiegyensúlyozott a párkapcsolata, akkor komoly önértékelési válságot is okozhat, amikor az alak elkezd változni.. ''

    Az tényleg nem árt ha kiegyensúlyozott kapcsolatban vállal az ember gyereket, de ennek nem hinném, hogy sok köze lenne a terhesség élettani hatásaihoz. Ja, és igen, én is hallottam már hírét ''baby-blues''-nak meg terhesség alatti és utáni depressziónak. De remélem, nem az a normális. (A rosszulléteket persze nem keverném ide, az része a dolognak, mégiscsak nagy változások mennek végbe a női testben, az meg nem egy gép, amin egyet tekerek erre, egy kallantyút megrántok ott, aztán indulhat a szülés...)

    Hát igen,a terhesség első trimeszterében meg azért fordul elő a hőemelkedés-láz, mert a test az embriót idegen fehérjeként kezeli.

    De azért falósejteket meg ölő T-limfocitákat csak nem küld rá, ugye?

    "Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

Új hozzászólás Aktív témák