Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolli

    addikt

    válasz koxos:8] #10564 üzenetére

    Na ja. Ha marad a 880 millásnál, talán fel sem tűnik senkinek, mert nincs a listán. Erre listavezető lettem b@sszus, mindenki fel fog figyelni erre :DDD

    Goool: bár közel sem biztos, hogy ez az összeg végleg az enyém lehet, azt tudom, hogy akármennyire is törekszem a csapat jó irányítására, ez nem volt benne ilyen formában.

    A bajnokságom 1. helyezettjének menedzserével jóban vagyok, és neki is írtam, hogy úgy tartom korrektnek, ha ezt a pénzt most nem használom fel ellene. Tudni kell, hogy a pénzt a csoportom 3. helyezettje "adta". Szerintem megunta a játékot, mostanában ritkábban lép be. Nem is csodálom. Legutóbbi 2 szezont megnyerte, de az osztályozókon nem tudott feljutni. Mostani szezonban is rájár a rúd, a legjobb játékosai a lehető legrosszabbkor nem álltak rendelkezésére.

    Tehát a mostani listavezető is régóta azon van, hogy fel tudjon jutni V-be, így csak a jelenlegi csapattal török borsot az orra alá. Írtam Neki, hogy nem veszek most playát, max. ha kidől valaki, de helyére akkor sem fullos srácot szerzek be.

    Ha a pénz nálam marad, akkor köv. szezontól kiagyalok valami új tervet. Nem akarom eltapsolni :DDD Na, 1-2 nap, vagy 1 hét, és meglátjuk, marad-e a pénz.

    És a legfontosabb:

    MINDEN KEDVES PH-S FÓRUMTÁRSAMNAK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

    És ami szintén fontos, bár nem ennyire.... ;)

    Sikeres fordulót kívánok mára, lap- és sérülésmentes szép játékot, minimum 1-gyel több gólt szerezvén, mint az ellen ;)

    Zs

    HT-s csapat: Sörhas

Új hozzászólás Aktív témák